Wracamy z treningami dla dzieci!

Po przerwie zimowej wracamy z treningami piłkarskimi dla dzieci i młodzieży z naszego osiedla i okolic. Pierwsze zajęcia odbędą się już jutro, tj. czwartek - 11 kwietnia 2024 roku o godzinie 17:00 na Widawie!

Treningi piłkarskie dla dzieci - chłopców i dziewczynek prowadzimy z przerwami od 2019 roku, nawiązując tym samym do bogatych tradycji widawskich klubów, które niejednokrotnie zajmowały się szkoleniem z zakresu piłki nożnej w grupach dziecięcych i juniorskich.

Ostatni cykl zajęć prowadziliśmy w ubiegłym roku od kwietnia do października i teraz wracamy z kontynuacją tych zajęć. Treningi prowadzimy na naszym osiedlowym boisku przy ulicy Kominiarskiej 68 we Wrocławiu. Treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki, lecz w przypadku dużego zainteresowania, jesteśmy w stanie utworzyć grupę ćwiczeniową w dodatkowy dzień. Na początku godziną rozpoczęcia zajęć będzie godzina 17:00, lecz zdając sobie sprawę z tego faktu, że uczestnicy, jak ich rodzice o różnych porach kończą pracę/szkołę, będziemy tę godzinę przesuwać (17:15, 17:30). Niestety ze względu na posiadanie jednego boiska, które w chwili obecnej nie posiada sztucznego oświetlenia i trenują na nim jeszcze nasze grupy seniorskie, musimy zorganizować to wszystko sprawnie pod względem logistycznym. ;)

Treningi prowadzimy dla dzieci w wieku 6-12 lat - dla chłopców i dziewczynek. Organizacją zajęć zajmują się wykwalifikowani trenerzy z licencjami UEFA oraz Grassroots, a trenerem koordynatorem jest trener - Michał Pondel.

Pierwsze zajęcia "naborowe" są bezpłatne. W przypadku wyrażenia chęci uczestniczenia w kolejnych zajęciach, obowiązkowe będą zapisy, akceptacja regulaminu i opłata składki na poczet organizacji treningów.

Zajęcia odbywają się na boisku otwartym, tak więc ich organizacja jest w dużej mierze zależna od warunków pogodowych. To trener organizujący zajęcia decyduje czy trening w danym dniu się odbędzie czy zostanie odwołany. Będzie również zobligowany do poinformowania uczestników/rodziców o tym fakcie.

Bardzo prosimy zatem o wyposażenie dzieci w strój ćwiczeniowy (koszulka, spodenki i buty sportowe) adekwatny do pogody, a także w wodę do picia. Piłki i inny sprzęt potrzebny do organizacji zajęć udostępnia klub. Dziecko może posiadać własną piłkę do gry, lecz musi być ona podpisana.

Na naszej stronie internetowej również będzie aktywna zakładka dotycząca treningów dzieci i informacji na ich temat - harmonogram zajęć, godziny i inne sprawy organizacyjne - https://tomtex-widawawroclaw.futbolowo.pl/treningi-dla-dzieci

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY JUŻ JUTRO - CZWARTEK - 11 KWIETNIA 2024 NA GODZINĘ 17:00 NA BOISKO PRZY ULICY KOMINIARSKIEJ 68! DO ZOBACZENIA!

W celu uzyskania informacji i zapisania się na zajęcia prosimy o kontakt z trenerem koordynatorem:

KONTAKT:

Trener Michał Pondel