Treningi dla dzieci

WZNAWIAMY ZAJĘCIA PIŁKARSKIE DLA DZIECI!

Wiele lat na Widawie funkcjonowały grupy młodzieżowe i wielu też zawodników wychowało się piłkarsko na boisku przy ulicy Kominiarskiej. Nasz klub pragnie nawiązać do przeszłości i od czerwca 2019 roku organizuje zajęcia piłkarskie dla dzieci - chłopców i dziewczynek.

Treningi piłkarskie prowadzą nasi klubowi trenerzy posiadający licencje UEFA oraz GRASSROOTS. Są to Panowie:

- Michał Pondel
- Miłosz Jagodziński
- Tomasz Słowiński
- Paweł Szymoniak

Wszyscy wyżej wymienieni to mieszkańcy osiedla Widawa, którzy od lat działają w Klubie Sportowym Widawa Wrocław. Trenerem koordynatorem jest trener Michał Pondel i to on jest odpowiedzialny za organizację treningów i sprawy organizacyjne.

Jeżeli mieszkasz na naszym osiedlu lub w jego okolicach i pragniesz, żeby twoje dziecko w aktywny sposób spędzało wolny czas i rozwijało się piłkarsko - serdecznie zapraszamy!

Treningi prowadzimy dla dzieci w wieku 6-12 lat, zarówno dla dziewczyn, jak i chłopców. Zajęcia odbywać się będą na naszym osiedlowym boisku przy ulicy Kominiarskiej 68, we wtorki i czwartki. W przypadku dużego zainteresowania treningami organizować będziemy je w dodatkowym terminie.

Zajęcia trwają od 45 do 75 minut (średnio 1 godzinę). W chwili obecnej odbywają się na otwartym boisku trawiastym i są prowadzone odpłatnie. Pierwsze treningi posiadają status NABOROWYCH i są bezpłatne.

Oto harmonogram zajęć na najbliższe dni:

11.04.2024 (czwartek) - godz. 17:00 - boisko Kominiarska 68
16.04.2024 (wtorek) - godz. 17:00 - boisko Kominiarska 68
18.04.2024 (czwartek) - godz. 17:00 - boisko Kominiarska 68

KONTAKT:

Trener Michał Pondel
Numer telefonu: 784-909-948
Adres e-mail: ks.widawa.wroclaw@gmail.com

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2024 r.