Sparingowe granie - Lwy Wrocław

Już jutro rozegramy pierwszy mecz sparingowy w przygotowaniach do rundy wiosennej w B-klasie. Naszym rywalem będą Lwy Wrocław. Więcej o tym spotkaniu w rozwinięciu!

Po kilku odbytych treningach i gierkach w końcu zagramy normalny sparing. Naszym rywalem będzie zespół, który w strukturach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej figuruje od ubiegłego roku, czyli Lwy Wrocław. Jak zaprezentuje się w niej nasza drużyna? O tym przekonamy się jutro ok godziny 18!

O RYWALU:

Lwy Wrocław to klub, który w strukturach DZPN-u występuje od zeszłego roku. Wcześniej rywalizował na arenie czysto amatorskiej (często nie zorganizowanej), ale działa również jako stowarzyszenie pożytku publicznego. Lwy organizują również różnego rodzaju akcje społeczne.

Z Lwami Wrocław zagramy pierwszy raz w historii!

Sytuacja w lidze:

Lwy Wrocław występują w grupie V wrocławskiej B-klasy. Po rundzie jesiennej i 15 rozegranych meczach zajmują 13 miejsce w stawce. Ich dorobek to 9 punktów zdobytych, na skutek 2 zwycięstw, 3 remisów i 10 porażek. Bramki strzelone: 20. Bramki stracone: 67.

SYTUACJA KADROWA:

Jeżeli chodzi o sytuację kadrową w naszej drużynie. To z różnych przyczyn (m.in choroby, kontuzje, obowiązki służbowe) na pewno nie zagrają: Gracjan Siwak, Dominik Tomczyk, Marcin Mackiewicz, Ireneusz Paszek, Jakub Pondel, Wiktor Chmielewski, Maciej Adamczyk i Mateusz Hołyński. Możliwe, że wystąpi kilku graczy testowanych. ;)

Tomtex Widawa Wrocław - Lwy Wrocław
Typ meczu: sparingowy