Wesołych Świąt

Dzisiaj Wigilia Bożego Narodzenia, a więc odpowiedni czas, żeby złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

"Świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia."

Z kolei co do życzeń piłkarskich to co roku są praktycznie takie same. Pragniemy życzyć zawodnikom przede wszystkim zdrowia, radości z gry w naszym klubie, sukcesów, no i cierpliwości w dążeniu do zamierzonych celów. Jeżeli chodzi o sprawy indywidualne to bramkarzom i obrońcom życzymy czystych kont, pomocnikom - świetnie rozegranych akcji i fenomenalnych asyst, a napastnikom - dużej ilości goli. Działaczom zaś cierpliwości i satysfakcji z tego co robią, a kibicom, żeby mimo lepszych i gorszych chwil zawsze wspierali swoich i mogli się cieszyć z gry swojej drużyny.