B-klasa: Mecz bez historii...

W minioną niedzielę nasz drugi zespół udał się do pobliskiego Mirkowa, aby zmierzyć się z GKS II Mirków/Długołęka. Niestety po ubiegłotygodniowej wygranej z Lwami, nie udało się pójść za ciosem i teraz z delegacji nie przywieźliśmy ani jednego oczka.

Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie nad drużyną Lwy Wrocław, nasz drugi zespół planował zrobić wszystko aby pójść za ciosem i zapunktować w starciu z GKS Oleofarm II Mirków. Był to dla nas przeciwnik nieznany, z którym nie mieliśmy okazji mierzyć się wcześniej, w związku z czym nie do końca wiedzieliśmy czego można się w tym meczu spodziewać. Zgodnie z zasadą, że zwycięskiego składu się nie zmienia, z podstawowej jedenastki z ubiegłej niedzieli, na boisko wybiegło aż 8 tych samych zawodników. Niestety od początku spotkania to drużyna gospodarzy narzuciła swoje warunki gry i do 30 minuty spotkania prowadziła już 3:0. Nam udało się co prawda odpowiedzieć bramką z rzutu karnego w 34 minucie, ale co z tego skoro 3 minuty później było już 4:1. W przerwie dokonaliśmy trzech zmian i początek drugiej odsłony wyglądał nawet obiecująco, kiedy to po 10 minutach gry zdobyliśmy bramkę na 4:2. Niestety od tego momentu gospodarze pokazali zdecydowanie większą jakość i dołożyli jeszcze dwie bramki, odpowiednio w 55 i 60 minucie meczu. Nam nie udało się już nawiązać równorzędnej walki z przeciwnikiem i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2. Trzeba uczciwie powiedzieć, że w tym spotkaniu zespół gospodarzy był od nas dużo lepszy i zasłużenie wygrał to spotkanie. Przeciwnikom gratulujemy zdobycia trzech punktów. Nas czekają natomiast kolejne treningi w tym tygodniu i szansa na ligowe punkty za tydzień w niedzielę.